Мелешевич Андрій  Анатолійович, президент НаУКМА, голова Приймальної комісії

 

Ярошенко Тетяна Олександрівна, віце-президент з наукової роботи та інформатизації, заступник голови Приймальної комісії

 

Ожоган Василь Михайлович, віце-президент з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), заступник голови Приймальної комісії

 

Дяченко Людмила Іванівна, віце-президент з економіки та фінансів, заступник голови Приймальної комісії

 

Ткачук Марина Леонідівна, декан факультету гуманітарних наук, відповідальний секретар Приймальної комісії

 

Юречко Ірина Іванівна, керівник відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

 

Костюк Олександр Олександрович, директор інформаційно-обчислювального центру, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

 

Азаров Денис Сергійович, декан факультету правничих наук

 

Глибовець Микола Миколайович, декан факультету інформатики

 

Голуб Олександр Андрійович, декан факультету природничих наук

 

Гуменна Олександра Віталіївна, декан факультету економічних наук

 

Оксамитна Світлана Миколаївна, декан факультету соціальних наук і соціальних технологій

 

Криворучка Людмила Дмитрівна, директор Докторської школи імені родини Юхименків

 

Власюк Олена Олександрівна, керівник відділу стратегічного розвитку

 

Вовк Микола Володимирович, інженер-електронік (служба технічної підтримки) інформаційно-обчислювального центру

 

Глигало Юрій  Володимирович, керівник відділу по роботі зі студентами

 

Гордієнко Арсеній Валерійович, провідний спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів

 

Дзюба Наталія Олександрівна,  провідний спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів

 

Линник Наталія Олександрівна, менеджер з адміністративних та академічних питань Києво-Могилянської бізнес-школи;

 

Мазін Дмитро Михайлович, завідувач кафедри англійської мови

 

Пасльон Марина Іллівна, заступник директора інформаційно-обчислювального центру

 

Сироткіна Світлана Олександрівна, начальник юридичного відділу

 

Човнюк Лариса  Юріївна, керівник відділу міжнародного співробітництва

 

Метельський Данило Олександрович, студент 3 курсу факультету соціальних наук і соціальних технологій (спеціальність «Політологія»)

 

Скиба Тимофій Сергійович, студент 2 курсу факультету соціальних наук і соціальних технологій (спеціальність «Соціальна робота»)

 

Чорноус Станіслава Володимирівна, студентка 2 курсу факультету інформатики (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»)