Для студентів першокурсників бакалаврських програм НаУКМА

10 стипендій та оплата річного проживання у гуртожитках НаУКМА

від Благодійної Організації «Благодійний Фонд «Повір у себе»»

Дорогі абітурієнти, якщо ви з села чи смт, маєте високий рейтинг ЗНО, вступите на бюджет та претендуєте на проживання в гуртожитку, Ви маєте можливість додаткової фінансової підтримки від Благодійного фонду “Повір у себе”.

Після зарахування до лав студентів НаУКМА буде проведено конкурс, за результатами якого Фонд надасть матеріальну підтримку студентам для адаптації в столиці.

Не бійтеся вступати до Могилянки та переїжджати зі своїх домівок, ми вам допоможемо!

Благодійного Фонду «Повір у себе» вже третій рік підтримує студентів Могилянки!

Що потрібно зробити, щоб отримати стипендію?

Перший крок –  Ви маєте подати заяву про участь у конкурсі (НаУКМА, 1 корпус кім.207).

До 22 серпня – надіслати на електронну адресу Kutsenko@ukma.edu.ua есе на тему: «Університет моєї мрії та моя майбутня професія»  або «Моя освіта та як я можу бути корисний Україні». Тему есе виберіть самі з запропонованих тем.

До 01 вересня – передати документи про склад та матеріальний стан Вашої сім`ї в кім. 1-207.

Критерії відбору конкурсантів:

1. місце реєстрації – село, селище або селище міського типу;
  2. навчання за державні кошти;
  3. намір поселення у гуртожиток НаУКМА;
  4. надання довідок про склад сім`ї та матеріальний стан сім`ї.

Визначальним фактором при визначенні переможця серед конкурсантів буде бал ЗНО.

Повір у себе!

Координатор конкурсного відбору від НаУКМА Олена Куценко (1 корпус, кімната 207).