НаУКМА має 4 гуртожитки:

 

1.Гуртожиток на Троєщині – м. Київ, вул. Марини Цвєтаєвої, 14Б;

2.Гуртожиток на Харківському – м. Київ, Харківське шосе, 17;

3.Гуртожиток на Кудрі – м. Київ, вул. Івана Кудрі, 31А;

4.Гуртожиток у Ворзелі –  смт. Ворзель, вул. Кленова, 6А.

 

Гуртожиток КМА на Троєщині – це дев’ятиповерхова будівля, що розрахована на 588 осіб. На кожному поверсі (окрім першого) є 8 блоків, в кожному блоці є 4 жилих кімнати, кухня, душ і туалет. В середньому в одному блоці живе 10-11 людей (в блоках є читири, три, дво та одномісні кімнати).

Гуртожиток на Харківському – це дев’ятиповерхова будівля, що розрахована на 260 осіб. На кожному поверсі розмістилося по два блоки. В кожному блоці є п’ять кімнат (три та двомісні), кухня, туалет і душ. Загалом в блоці живе по 12-14 людей.

Гуртожиток на Кудрі – ще одна дев’ятиповерхова будівля блочного типу, що розрахована на 149 осіб. На кожному поверсі є 4 блоки. В кожному блоці живе 6-8 людей, на них розрахована ванна і туалет. На весь гуртожиток є всього 2 кухні.

Гуртожиток у смт. Ворзелі – це триповерхова будівля, що розрахована на 160 осіб, і  це єдиний гуртожиток коридорного типу. Кімнати тільки двійки, а на поверсі є душ, туалет та 2 кухні.

Студентів першого року навчання бакалаврський програм селять в гуртожитки, що розташовані в м. Київ!

Попри те, що гуртожитки розташовані не біля університету, всі вони мають хорошу інфраструктуру, поруч є: магазини (продуктові та будівельні), торгові центри, транспорт, тренажерні зали, тощо.

Яка ж вартість проживання в гуртожитку?

 

Вартість проживання  за місяць на цей навчальний рік ще точно не відома (відповідне рішення приймають в серпні), але зазвичай вона становить не більше, ніж 40% стипендії.
При поселенні сплачується вартість проживання у гуртожитку за 10 місяців.

До прикладу, у 2017-2018 навчальному році вартість проживання у гуртожитках НаУКМА за один місяць становила (дво, три та чотиримісні кімнати):

–  для студентів – 440 гривень за ліжко-місце;

–  для аспірантів – 1100 гривень за ліжко-місце;

–  для докторантів – 1200 гривень за ліжко-місце.

Вартість проживання у одномісній кімнаті (вул.М.Цвєтаєвої, 14-б) за один місяць  становила:

–  для студентів – 607 гривень;

–  для аспірантів – 1518 гривень;

–  для докторантів – 1656 гривень.

Процедура поселення у гуртожиток вступників.

  1. При подачі оригіналів документів потрібно написати заяву на поселення до гуртожитку в паперовій формі до голови житлової комісії НаУКМА (або рекомендованим листом надіслати на адресу: 04070, м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 2, з приміткою «Для поселення в гуртожиток, факультет __ ». ) За наявності права на першочергове поселення чи пільг – до заяви додаються копії відповідних документів.
  2. З 20 по 23 серпня, деканати кожного факультету готують списки осіб, яких поселяють в гуртожитки і публікують їх на сайті.
  3. з 27 (поки орієнтовно) буде відбуватися саме поселення. Для поселення із собою треба мати паспорт (для того, що прописатися в гуртожитку потрібно виписатися з дому, прописка є обов’язкова для всіх, хто проживає в гуртожитку) та довідку від дерматолога та флюорографію.

Під час поселення:

  1. Отримуєте реквізити для оплати.
  2. Приносите квитанцію про оплату за 10 місяців.
  3. Отримуєте ордер з адресою гуртожитка та кімнатою.
  4.   В гуртожитку підписуєте договір про проживання, ознайомлюєтеся з правилами проживання в гуртожитку та подаєте довідки від дерматолога та про флюорографію.

Положення про студентський гуртожиток

Договір на поселення 

Заява на гуртожиток

Пільги

Субсидії

Мапа гуртожитків