Оголошується конкурс на отримання стипендії від Іменного студентського стипендіального фонду АО ARZINGER для осіб, які вступають на навчання на бакалаврську програму «Право».

 

Критерії для участі: 

Стипендія надається студенту або студентці 1 року навчання бакалаврської програми “Право”, який/яка має один із найбільш високих вступних рейтингових балів та прагне досягти високих показників у навчальній та науковій діяльності в НаУКМА.

Для участі у конкурсі подається не пізніше 22 серпня:

1) заява про участь у конкурсі https://forms.gle/RiL33ovEx7gaAenp9 (поданням такої заяви конкурсант/конкурсантка надає згоду на обробку персональних даних);

2) мотиваційний лист;

3) CV до якого можуть додаватися копії документів, що посвідчують здобутки конкурсанта/конкурсантки (перемоги в Олімпіадах, наукових конкурсах тощо).

 

Відбір кандидатів відбуватиметься у 2 тури:

  1. Конкурс за результатами заявок;
  2. Співбесіда із конкурсною комісією.

Кандидатам, які пройдуть у другий тур відбору, буде додатково повідомлено час та місце співбесіди.

 

Переможець конкурсу буде отримувати стипендію протягом 10 місяців навчання за умови успішного навчання в НаУКМА (навчальний рейтинг за результатами сесії має бути не нижче 86 балів).

 

Якщо Ви хочете стати учасником конкурсу на отримання стипендії від Іменного студентського стипендіального фонду АО ARZINGER та відповідаєте зазначеним критеріям, заповніть заявку на участь у конкурсі https://forms.gle/RiL33ovEx7gaAenp9 .

Контакти: Азаров Денис Сергійович, azarov@ukma.edu.ua