Благодійний Фонд «Повір у себе» та Національний університет «Києво-Могилянська академія» в рамках програми «СІЛЬСЬКІЙ ДИТИНІ – СУЧАСНА ОСВІТА» проводить конкурс серед вступників 2018 року щодо надання стипендій та оплати проживання у гуртожитках НаУКМА.

Якщо ти до вступу в НаУКМА проживав у селищі міського типу, селищі чи селі – ця програма для тебе.

Конкурс буде проводитись у період з 23 липня по 31 серпня 2018 р.

Перший крок –  Ви маєте подати заяву про участь у конкурсі (НаУКМА, 1 корпус кім.207).

До 05 серпня – надіслати на електронну адресу Kutsenko@ukma.edu.ua есе на тему: «Університет моєї мрії та моя майбутня професія»  або «Моя освіта та як я можу бути корисний Україні» (на вибір).

Також на зазначену електронну адресу Ви маєте надіслати скани довідок  про склад Вашої родини та про матеріальне забезпечення родини.

Якщо Ви не маєте змоги надіслати довідки, привезіть їх з собою 27 серпня.

Всі охочі  взяти участь у конкурсі будуть запрошені на співбесіду, яку ми плануємо провести у терміни з 27 до 30 серпня 2018 р.

Вирішальним фактором для обрання кандидатів буде Ваш рейтинг ЗНО, але ми будемо  враховувати і матеріальний стан сім`ї.

31 серпня 2018 р. будуть оголошені переможці конкурсу.

Шановні вступники, якщо будуть відбуватись зміни у організації конкурсу, ми будемо їх надсилати на Ваші електронні адреси.

Повір у себе!