Оголошується конкурс для осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в Антитерористичній Операції та Операції Об’єднаних Сил, на участь у стипендійній програмі навчання на магістерських програмах НаУКМА.

 

За результатами конкурсу будуть обрані 5 кандидатів, яким буде надано одноразову фінансову допомогу у розмірі вартості навчання на магістерській програмі НаУКМА за договором (контрактом). Додатково буде прийматися рішення про надання щомісячної стипендії у розмірі 1300 грн.

 

Критерії участі у конкурсі та вимоги до кандидатів:

  • успішний вступ у 2018 році на магістерську програму НаУКМА на контрактній основі (перелік магістерських програм та умови вступу можна знайти за посиланням);
  • наявність статусу учасника бойових дій або, за його відсутності, підтвердження від командування та двох побратимів про участь у бойових діях із зазначенням конкретних дат та місць дислокації;
  • відсутність диплома магістра або диплом, отриманий більше, ніж 5 років тому;
  • кандидат не брав раніше участі у подібних програмах та не користувався державними пільгами на навчання;
  • зобов’язання після закінчення навчання працювати як мінімум один рік за отриманою спеціальністю.

 

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  1. Пройти вступні випробування на магістерські програми НаУКМА згідно з умовами вступу 2018 року.
  2. До 14 серпня (18:00) – подати он-лайн заявку для участі у конкурсі, яка включає мотиваційний лист та підтверджуючі документи:
  • підтвердження статусу учасника бойових дій або
  • за його відсутності статусу УБД, від командування – лист з печаткою організації та контактами та листи від двох побратимів з контактами).
  1. 16 серпня – кандидатам, запрошеним на співбесіду, з’явитись особисто на засідання конкурсної комісії.

 

Відбір кандидатів відбуватиметься у два тури:

1/ 15 серпня – конкурс за результатами заявок;

2/ 16 серпня – співбесіда з конкурсною комісією. Кандидатам, які пройдуть у другий тур відбору, буде додатково повідомлено.

Конкурсна комісія залишає за собою право не пояснювати результати відбору.

 

Із запитаннями звертатися на адресу veteran@ukma.edu.ua або ivantsiv.oksana@gmail.com: у темі листування вказувати Стипендія для ветеранів АТО.