Оголошується конкурс на отримання стипендії для осіб – вступників на бакалаврську програму «122 Комп’ютернi науки» за бюджетною/контрактною формою навчання.

Критерії для надання стипендії:

• особа має статус дитини-сироти;
  • особа має статус дитини з багатодiтноi сiм’i (вiд 3-х дiтей);
  • особа має статус внутрiшньо перемiщеноi особи з Криму чи Донбасу.

Стипендія передбачає надання благодійної допомоги студенту(-ці) протягом 4-х рокiв навчання на бакалавратi у розмірі 17000 грн. (до оподаткування) двічі на рік за умови успішного навчання.

Кандидатури на отримання стипендії подає факультет iнформатики на початку навчального року.

Стипендіати обираються представниками факультету iнформатики після проведення співбесіди з числа запропонованих кандидатур протягом вересня.

Переможці оголошуються наприкінці вересня – на початку жовтня.

Стипендію заснував Дмитро Колода у 2020 році на вшанування пам’ятi родичiв Миколи та Антонiни Надольських.

Якщо Ви відповідаєте зазначеним критеріям, звертайтесь a.glybovets@ukma.edu.ua. У темі листа вкажіть Стипендія ім. Миколи та Антонiни Надольських.