Другий тур – 16 травня 2020 року відбудеться

о 14.00 дистанційно через платформу zoom

Факультет природничих наук НаУКМА запрошує до участі в Олімпіаді з фізики, хімії та біології для вступників 2020 року. У Олімпіаді можуть брати участь учні усіх середніх навчальних закладів України.

Олімпіада відбуватиметься на факультеті природничих наук (ФПрН) в НаУКМА у два тури.

Перший тур

Не пізніше 15 березня 2020 року учасники першого туру Олімпіади мають виконати завдання та надіслати його відповідній предметно-методичній комісії.

Для цього учасник чи учасниця:

1) ознайомлюється із завданнями Олімпіади з обраного предмета,

2) реєструє заяву про участь у І турі Олімпіади, обов’язково вказавши своє ПІБ, домашню адресу, назву навчального закладу (область, населений пункт, номер навчального закладу, клас), номер контактного телефону та електронну адресу,

3) надсилає на поштову або електронну адресу відповідної предметно-методичної комісії чи доставляє іншим способом на ФПрН НаУКМА виконане державною мовою й оформлене в зошиті завдання.

Контакти для листування:

Національний університет «Києво-Могилянська академія», факультет природничих наук, вул. Г. Сковороди, 2 м. Київ 04070, Україна

Електронна адреса предметно-методичних комісій з предмету:

– фізика ( okshevtsova@gmail.com)

– хімія ( t.murlanova@ukma.edu.ua)

– біологія ( a.navalihina@gmail.com)

Завантажити завдання першого туру з:

фізики

хімії

біології

Другий тур

Другий тур – 16 травня 2020 року відбудеться о 14.00 дистанційно в zoom.

Переможці першого туру отримають посилання конференції на пошту.

До участі в II турі Олімпіади допускаються учасники, визначені членами предметно-методичних комісій за результатами І туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 75 % балів.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські Олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» та «Положенням про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти» переможцям ІІ туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 90 % балів, будуть нараховані додаткові бали до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку вступного конкурсного балу в НаУКМА на факультет природничих наук.

Учасникам другого туру олімпіади треба мати при собі:

• паспорт,
  • учнівський квиток (або довідку з навчального закладу з фото),
  • ручку, калькулятор.

Участь в олімпіаді – крок до вступу на факультет природничих наук!

Організаційний комітет Олімпіади:

Голуб О.А. – декан факультету природничих наук, д.х.н., професор;

Вакулюк П.В. – заступник декана факультету природничих наук, д.т.н., доцент;

Бурбан А.Ф. – д.т.н., професор;

Карамушка В.І. – к.б.н., доцент;

Мельник Р.М. – к.ф-м.н., доцент;

Терновська Т.К. – д.б.н., професор.

Скачати за посиланням Положення про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.