Оголошується конкурс для осіб, які захищали незалежність, Суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в Антитерористичній Операції та Операції Об’єднаних Сил, на участь у стипендійній програмі навчання на магістерських програмах НаУКМА.

За результатами конкурсу будуть обрані  кандидати, яким буде надано одноразову фінансову допомогу у розмірі вартості навчання на магістерській програмі НаУКМА за договором (контрактом). Кількість ветеранів, які отримають стипендію вирішується засновниками стипендії безпосередньо після співбесід з претендентами в залежності від розміру стипендійного фонду й вартості магістерських програм. Додатково буде прийматися рішення про надання щомісячної стипендії у розмірі 1300 грн на час навчання, але не більше 10 місяців протягом одного навчального року.

Критерії участі у конкурсі та вимоги до кандидатів.

Обовязкові:

• успішний вступ у 2019 році на магістерську програму НаУКМА на контрактній основі (перелік магістерських програм та умови вступу можна знайти за посиланням);
  • наявність статусу учасника бойових дій або, за його відсутності, підтвердження від командування та двох побратимів про участь у бойових діях із зазначенням конкретних дат та місць дислокації від командування та двох побратимів;
  • зобов’язання після закінчення навчання працювати як мінімум один рік за отриманою спеціальністю.

Бажані:

• відсутність диплома магістра або диплом, отриманий більше, ніж 5 років тому;
  • кандидат не брав раніше участі у подібних програмах;
  • активна громадська діяльність.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

1. Пройти вступні випробування на магістерські програми НаУКМА згідно з умовами вступу 2019 року.
  2. До 05 серпня (18:00) – подати он-лайн заявку для участі у конкурсі, яка включає мотиваційний лист та підтверджуючі документи:

а/ підтвердження статусу учасника бойових дій або

б/ за його відсутності статусу УБД, від командування – лист з печаткою організації та контактами та листи від двох побратимів з контактами).

1. 10 серпня – кандидатам, запрошеним на співбесіду, з’явитись особисто на засідання конкурсної комісії.

Відбір кандидатів відбуватиметься у два тури:

1/ конкурс за результатами заявок;

2/ з конкурсною комісією. Кандидатам, які пройдуть у другий тур відбору, буде додатково повідомлено час та місце співбесіди.

Конкурсна комісія залишає за собою право не пояснювати результати відбору. Рішення про кількість студентів, які отримають стипендію приймають засновники за результатами конкурсу.

Із запитаннями звертатися на адресу veteran@ukma.edu.ua або ivantsiv.oksana@gmail.com: у темі листування вказувати «Стипендія для ветеранів АТО/ООС».

Про програму:

Стипендійна програма ім. Богдана Радченка заснована і діє в НаУКМА з 2018-2019 навчального року. Її стипендіатами стали 4 учасників АТО, які вступили на магістерську програму «Публічне управління та адміністрування» й успішно її виконують.

Ініціаторки програми – випускниці НаУКМА: Марія Берлінська,  Оксана Іванців та Любов Шипович.

Засновники:  Razom for Ukraine, Невидимий Батальйон / Invisible Battalion, ГО  «Інститут гендерних програм», Kyiv Mohyla Foundation of America