ID ЄДЕБО Назва освітньої програми Назва англійською

 

Спеціальність

37169

Історія та археологія History and Archeology 032 Історія та археологія

37170

Філософія Philosophy 033 Філософія

37171

Культурологія Cultural Studies 034 Культурологія

37358

Теорія, історія літератури та компаративістика Theory, History of Literature and Comparative Studies 035 Філологія

37299

Теорія, історія української мови та компаративістика Theory, history of Ukrainian Language and Comparative Studies 035 Філологія

37172

Економіка Economics 051 Економіка

37173

Психологія Psychology 053 Психологія

37174

Соціологія Sociology 054 Соціологія

37359

Медіа та комунікації Media and Communication Studies 061 Журналістика

37288

Фінанси, банківська справа та страхування Finance, Banking and Insurance 072 Фінанси, банківська справа та страхування

46389

Менеджмент Management 073 Менеджмент

37175

Право Law 081 Право

37177

Біологія Biology 091 Біологія

37178

Хімія Chemistry 102 Хімія

37179

Прикладна математика Applied Mathematics 113 Прикладна математика

37176

Міжнародне право International Law 293 Міжнародне право

Презентація  дослідницької пропозиції з обраної спеціальності (освітньо-наукової програми) відбувається у формі співбесіди на засіданні предметної екзаменаційної комісії (у день вступного іспиту з фаху).

 

Дослідницька пропозиція є авторським науковим текстом, що передбачає виклад вступником бажаної теми дисертаційного дослідження та містить обґрунтування її актуальності, загальну характеристику стану наукової розробки, формулювання предмета, мети і завдань дисертаційного дослідження, стисле висвітлення методологічних засад і джерельної бази планованої дисертації.

 

Спеціальність Освітньо-наукова програма Прізвище, ім’я, по батькові
1 032 Історія та археологія Історія та археологія 1 Карпенко Ігор Миколайович
2 Лях Михайло Андрійович
3 Мельник Анатолій Віталійович
4 Ситник Данііл Олегович
5 Снігир Максим Сергійович
6 Ходукіна Юлія Миколаївна
7 Яковенко Євгеній Володимирович
2 033 Філософія Філософія 1 Бень Богдан Тарасович
2 Кібенко Еліна Олегівна
3 Корнієнко Тетяна Федорівна
3 034 Культурологія Культурологія 1 Грудка Орися Петрівна
2 Довганюк Інна Андріївна
3 Мосякіна Тіна Володимирівна
4 035 Філологія Теорія, історія української мови та компаративістика 1 Потаржевська Олеся Миколаївна
2 Суховець Юлія Миколаївна
5 035 Філологія Теорія, історія літератури та компаративістика 1 Куліш Юлія Юріївна
2 Петренко Тетяна Дмитрівна
3 Сніжинська Марина Олексіївна
6 051 Економіка Економіка 1 Палієнко Тетяна Петрівна
7 053 Психологія Психологія 1 Дубровський Кирило Ігорович
2 Єрмакова Світлана Юріївна
3 Кібенко Еліна Олегівна
4 Ковальчук Наталія Євгеніївна
5 Морозова Ольга Борисівна
6 Рибалочка Катерина Андріївна
7 Товстий Станіслав Олександрович
8 054 Соціологія Соціологія 1 Дубас Михайло Олексійович
2 Кучинський Олександр Олександрович
3 Любенко Роман Ярославович
4 Морозова Ольга Борисівна
5 Скороход Катерина Леонідівна
9 061 Журналістика Медіа та комунікації 1 Гордієнко Тетяна Олександрівна
2 Грудка Орися Петрівна
3 Проценко Павло Вадимович
4 Стрій Єлизавета Олександрівна
5 Трембовельський Богдан Миколайович
6 Цимбалюк Валерій Анатолійович
7 Чайкун Еллен Сергіївна
8 Шулімов Станіслав Федорович

 

 

10 072 Фінанси, банківська справа та Фінанси, банківська справа та 1 Глазунов Анатолій Олегович
страхування страхування
2 Горох Валентина Петрівна
3 Петровський Олексій Вікторович
4 Тарнавський Олександр Володимирович
11 073 Менеджмент Менеджмент 1 Боднар Владислав Олегович
2 Василець Марія Андріївна
3 Косс Катерина Віталіївна
4 Савчук Жанна Павлівна
5 Ященко Марія Вадимівна
12 081 Право Право 1 Гурська Ганна Олександрівна
2 Дем’янюк Станіслав Олександрович
3 Іванов Арсен Олександрович
4 Іпатенко Ярослав Геннадійович
5 Карачевська Ганна Романівна
6 Клименко Ганна Олександрівна
7 Лазоренко Олександр Володимирович
8 Нікітін Артем Олексійович
9 Новікова Марія Вікторівна
10 Погорецька Христина Олександрівна
11 Руженська Анна Вікторівна
12 Шинкаренко Сергій Олексійович
13 091 Біологія Біологія 1 Крячок Єлизавета Андріянівна
2 Лагоднюк Ігор Юрійович
3 Назарова Ольга Вікторівна
14 102 Хімія Хімія 1 Близнюк Богдана Василівна
2 Чібріков Вадим Валерійович
15 113 Прикладна математика Прикладна математика 1 Іванюк Андрій Олегович
2 Лемешко Єлизавета Ігорівна
3 Тищенко Сергій Володимирович
16 293 Міжнародне право Міжнародне право 1 Аврам Тайя Михайлівна
2 Вигівська Олена Миколаївна
3 Грибенко Світлана Василівна
4 Мургустова Зарема Овейсівна
5 Сивак Тарас Олегович
6 Солдатенко Михайло Андрійович
7 Столбова Марія Андріївна
8 Череповський Костянтин Валерійович