Військова підготовка громадян у 2023 році!!!

 

Шановні студенти та батьки!

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського оголошує набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2023 році. Запрошуємо всіх бажаючих отримати ґрунтовну та професійну військову підготовку на навчально-матеріальній базі провідного ВНЗ України — НУОУ ім. Івана Черняховського!

Детальніше про кафедру

                                                                                                           

Кафедра військової підготовки — один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом у державі й готує фахівців усіх видів та родів військ всіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.

На кафедрі військової підготовки вивчають військову справу, гартують себе фізично й морально переважно молоді люди, які дійсно бажають разом з дипломом про вищу освіту отримати звання офіцерів запасу. Це розширює можливості молодих спеціалістів щодо вибору професії.

Навчання громадян України здійснюється методом «військового дня» без відриву від основного місця навчання, роботи, після успішного проходження конкурсного відбору за 15 військово-обліковими спеціальностями:

1. Застосування механізованих підрозділів. 2. Застосування артилерійських підрозділів. 3. Застосування десантно-штурмових підрозділів. 4. Застосування з'єднань, військових частин і підрозділів морської піхоти. 5. Застосування військових частин і підрозділів протитанкових керованих ракетних комплексів (ПТКРК). 6. Застосування інженерно-технічних підрозділів. 7. Застосування інженерних, дорожньо-будівельних та містобудівельних підрозділів. 8. Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем, систем захисту інформації та кібернетичної безпеки. 9. Організація пожежної безпеки. 10. Організація продовольчого, речового, шкіперського і торговельно-побутового забезпечення. 11. Організація морально-психологічного забезпечення. 12. Фінансове забезпечення і економіка бойової та господарської діяльності військ (сил). 13. Застосування танкових підрозділів. 14. Організація експлуатації та ремонту бронетанкової техніки. 15. Соціальна психологія.

Умови прийому

Громадяни України, які мають статус військовослужбовця, на кафедру військової підготовки не приймаються.

До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) у 2023 році залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статі, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, позитивно характеризуються за місцем навчання або роботи та за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів (ЦК та СП) визнані придатними до навчання на кафедрі військової підготовки.

Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в НУОУ з 01.09.2023 року буде проводитись за такими програмами: 2-річне навчання (для всіх громадян, хто має або здобуває вищу освіту), 1-річне навчання (для студентів 4-го року навчання або громадян за наявності базової вищої освіти) та 4-місячне навчання (тільки за наявності у громадян базової вищої освіти).

Громадяни проходять військову підготовку за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов’язані з військовою підготовкою (за контрактом).

Вартість навчання на кафедрі військової підготовки для вступників 2023 року за всіма програмами підготовки офіцерів запасу — 29 000 грн, враховуючи навчальний збір.

Кандидати на навчання надають встановлений перелік документів до Відбіркової комісії НУОУ, а саме:

 • Заява (для студентів — на ім’я декана; для інших категорій громадян України — на ім’я начальника НУОУ (через Відбіркову комісію НУОУ)).
 • Копія паспорта — 2 шт.;
 • Витяг до паспорта (якщо id-карта) — 2 шт.;
 • Копія картки платника податків — 2 шт.;
 • Копія посвідчення про приписку (крім дівчат) — 2 шт. або військового квитка— 1 шт.;
 • Автобіографія, складена власноруч;
 • Фото 3х4 — 4 шт. (кольорові);
 • Довідка з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екзамени, заліки) — для студентів 4-го курсу;
 • Копія диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатка щодо успішності — для інших категорій громадян України;
 • Оригінал медичної довідки з військкомату (ЦК та СП) про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання лікарської комісії (ВЛК) у ЦК та СП за місцем обліку. (Направлення на ВЛК видає Відбіркова комісія НУОУ).

 

Наявність вищезазначеного комплекту документів та позитивний висновок ВЛК надає право (допуск) кандидату до складання вступних випробувань щодо:

 • оцінки рівня фізичної підготовки;
 • оцінки засвоєння програми допризовної підготовки;
 • професійно психологічного відбору.

 

Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією Національного університету оборони України. Терміни проведення — з 03 квітня до 31 липня 2023 року. Подача документів до Відбіркової комісії проводиться в період з 01 лютого до 31 липня 2023 року.

 

Копії документів подаються в охайному вигляді та у файлі.

При собі мати оригінали документів!!!

Графік прийому документів:

Понеділок — П’ятниця з 9:00 до 16:00

 

Адреса Відбіркової комісії:

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

КПП № 3 університету

м. Київ, 03049, вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32, каб. 2а

 

Довідкова інформація:

Начальник кафедри +38 (044) 271-09-71;

Відбіркова комісія +38 (044) 271-09-72, +38 (063) 519-56-17, e-mail: vsofficerzapasa@gmail.com