РОЗКЛАД ФАХОВИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ»

для здобуття ступеня МАГІСТР

 2022 рік

 

 

Освітньо-наукова програма


 

Основний час


 

 

Резервний час


(для вступників, які через непереборні обставини не змогли взяти участь в фаховому випробуванні в основний час)

 

 

ФГН

1

032 Історія

17 вересня 13:00

19 вересня 13:00

2

032 Юдаїка

17 вересня 10:00

19 вересня 10:00

3

032 Археологія

18 вересня 12:00

19 вересня 12:00

4

033 Філософія

17 вересня 10:00

19 вересня 10:00

5

034 Культурологія

18 вересня 10:00

19 вересня 10:00

6

035 Теорія, історія літератури та компаративістика

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

7

035 Теорія, історія мови та компаративістика

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

8

035 Мови(англійська й українська) та комунікації

18 вересня 10:00

19 вересня 10:00

 

ФЕН

9

051 Економіка

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

10

072 Фінанси, банківська справа та страхування

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

11

073 Розвиток бізнесу: управління та консалтинг

18 вересня 12:00

19 вересня 12:00

12

075 Маркетинг

18 вересня 10:00

19 вересня 10:00

 

ФПрН

13

091 Лабораторна діагностика біологічних систем

18 вересня 10:00

19 вересня 10:00

14

091 Молекулярна біологія

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

15

101 Екологія та охорона навколишнього середовища

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

16

102 Хімія

18 вересня 12:00

19 вересня 12:00

17

104 Фізика

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

 

ФСНСТ

18

052 Політологія

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

19

052 Антикорупційні студії

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

20

053 Психологія

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

21

054 Соціологія

18 вересня 10:00

19 вересня 12:00

22

061 Журналістика

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

23

061 Зв’язки з громадськістю

18 вересня 12:00

19 вересня 12:00

24

073 Менеджмент в охороні здоров’я

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

25

229 Громадське здоров’я

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

26

231 Соціальна робота

18 вересня 10:00

19 вересня 10:00

27

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

18 вересня 10:00

19 вересня 10:00

 

ФІ

28

113 Прикладна математика

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00

29

121 Інженерія програмного забезпечення

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

30

122 Комп’ютерні науки

18 вересня 10:00

19 вересня 10:00

31

124 Системний аналіз

18 вересня 12:00

19 вересня 12:00

 

Право

32

281 Суспільна політика і врядування

17 вересня 10:00

18 вересня 10:00

33

281 Комунікації в демократичному врядуванні

17 вересня 12:00

18 вересня 12:00