Факультет природничих наук НаУКМА запрошує до участі в Олімпіаді з фізики, хімії та біології для вступників 2022 року. У Олімпіаді можуть брати участь учні усіх середніх навчальних закладів України.

Олімпіада відбуватиметься дистанційно на факультеті природничих наук (ФПрН) в НаУКМА у два тури.

 

Перший тур

Не пізніше 5 червня 2022 року учасники першого туру Олімпіади мають виконати завдання та надіслати його відповідній предметно-методичній комісії.

Для цього учасник чи учасниця:

1) ознайомлюється із завданнями Олімпіади з обраного предмета,

2) реєструє заяву про участь у І турі Олімпіади, обов’язково вказавши своє ПІБ, домашню адресу, назву навчального закладу (область, населений пункт, номер навчального закладу, клас), номер контактного телефону та електронну адресу,

3) надсилає на електронну адресу відповідної предметно-методичної комісії НаУКМА виконане державною мовою й оформлене в зошиті завдання.

 

Електронна адреса предметно-методичних комісій з предмету:

– фізика ( o.shevtsova@ukma.edu.ua)

– хімія ( t.murlanova@ukma.edu.ua)

– біологія ( vshpylchyn@ukma.edu.ua)

 

Завантажити завдання першого туру з:

фізики

хімії

біології 

 

Другий тур

Другий тур – 11 червня 2022 року.

Другий тур Олімпіади відбудеться дистанційно через платформу Zoom.

 

До участі в II турі Олімпіади допускаються учасники, визначені членами предметно-методичних комісій за результатами І туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 75 % балів.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські Олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» та «Положенням про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти» переможцям ІІ туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 90 % балів, будуть нараховані додаткові бали при розрахунку вступного конкурсного балу в НаУКМА на факультет природничих наук.

 

Участь в олімпіаді – крок до вступу на факультет природничих наук!

 

Організаційний комітет Олімпіади:

Голуб О.А. – декан факультету природничих наук, д.х.н., професор;

Вакулюк П.В. – заступник декана факультету природничих наук, д.т.н., професор;

Бурбан А.Ф. – д.т.н., професор;

Карамушка В.І. – к.б.н., доцент;

Мельник Р.М. – к.ф-м.н., доцент;

Терновська Т.К. – д.б.н., професор.

 

Скачати за посиланням Положення про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.