Ярошенко Тетяна Олександрівна, в.о. президента НаУКМА, голова Приймальної комісії

 

Ожоган Василь Михайлович, віце-президент з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), заступник голови Приймальної комісії

 

Дяченко Людмила Іванівна, віце-президент з економіки та фінансів, заступник голови Приймальної комісії

 

Чорней Руслан Костянтинович, доцент кафедри математики, відповідальний секретар Приймальної комісії

 

Юречко Ірина Іванівна, керівник відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

 

Костюк Олександр Олександрович, директор інформаційно-обчислювального центру, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

 

Азаров Денис Сергійович, декан факультету правничих наук

 

Глибовець Андрій Миколайович, декан факультету інформатики

 

Голуб Олександр Андрійович, декан факультету природничих наук

 

Гуменна Олександра Віталіївна, декан факультету економічних наук

 

Оксамитна Світлана Миколаївна, декан факультету соціальних наук і соціальних технологій

 

Ткачук Марина Леонідівна, декан факультету гуманітарних наук

 

Рій Юлія Володимирівна, керівник стратегічного відділу

 

Кузьменко Гліб Олександрович, керівник відділу по роботі зі студентами

 

Криворучка Людмила Дмитрівна, директор Докторської школи імені родини Юхименків

 

Кадуріна Лариса Борисівна, керівник підготовчого відділення

 

Виноград Тетяна Григорівна, заступник директора інформаційно-обчислювального центру

 

Саврук Олександр Йосипович, завідувач кафедри менеджменту організацій КМБШ

 

Гордієнко Арсеній Валерійович, провідний спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів

 

Дзюба Наталія Олександрівна,  провідний спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів

 

Сироткіна Світлана Олександрівна, начальник юридичного відділу

 

Човнюк Лариса  Юріївна, керівник відділу міжнародного співробітництва

 

Коберник Вікторія Андріївна, студентка 3 курсу факультету природничих наук

 

Засуха Дар’я Володимирівна, студентка 2 курсу факультету інформатики

 

Малигон Назар Сергійович, студент 3 курсу факультету природничих наук