Квіт Сергій Миронович, президент НаУКМА, голова Приймальної комісії

 

Ожоган Василь Михайлович, віце-президент з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), заступник голови Приймальної комісії

 

Ярошенко Тетяна Олександрівна, віце-президент з наукової роботи та інформатизації, заступник голови Приймальної комісії

 

Дяченко Людмила Іванівна, віце-президент з економіки та фінансів, заступник голови Приймальної комісії

 

Чорней Руслан Костянтинович, доцент кафедри математики, відповідальний секретар Приймальної комісії

 

Мазін Дмитро Михайлович, завідувач кафедри англійської мови, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

 

Юречко Ірина Іванівна, керівник відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

 

Костюк Олександр Олександрович, директор інформаційно-обчислювального центру, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

 

Виноград Тетяна Григорівна, заступник директора інформаційно-обчислювального центру

 

Азаров Денис Сергійович, декан факультету правничих наук

 

Глибовець Андрій Миколайович, декан факультету інформатики

 

Глущенко Світлана Василівна, декан факультету економічних наук

 

Голуб Олександр Андрійович, декан факультету природничих наук

 

Демянчук Олександр Петрович, в. о. декана факультету соціальних наук і соціальних технологій

 

Ткачук Марина Леонідівна, декан факультету гуманітарних наук

 

Гончарук Наталія Євгенівна, провідний юрисконсульт юридичного відділу

 

Човнюк Лариса  Юріївна, керівник відділу міжнародного співробітництва

 

Кадуріна Лариса Борисівна, керівник підготовчого відділення

 

Криворучка Людмила Дмитрівна, директор Докторської школи імені родини Юхименків

 

Саврук Олександр Йосипович, завідувач кафедри менеджменту організацій КМБШ

 

Дзюба Наталія Олександрівна,  провідний спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів

 

Сиволожська Лариса Миколаївна, провідний спеціаліст, керівник пресцентру

 

Пилипчук Надія Василівна, провідний спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів

 

Подденежний Олександр Георгійович, керівник відділу «Центр електронної освіти і технічних засобів навчання»

 

Крупяник Аліна Іванівна, студентка 3-го курсу факультету економічних наук

 

Федоренко Валерія Юріївна, студентка 3-го курсу факультету соціальних наук і соціальних технологій