Розробка бізнес-застосунків на Java

Факультет інформатики

Програма виконується спільно з компанією NetCracker

Сертифікатна програма спрямована на вивчення особливостей розробки бізнес- застосунків на Java з використанням фреймворку Spring. Більше 50% усіх бізнес-застосунків у світі написано мовою Java, а найбільш популярним фреймворком, що спрощує розробку, є Spring. Сертифікатна програма має дати сукупність знань необхідних розробнику при побудові бізнес-застосунку.

Сертифікатна програма поєднує теоретичні знання з великою кількістю практичних робіт які дозволять студентам отримати навички розробки програмних застосунків мовою Java, в тому числі оволодіти Maven, навчитися налаштовувати Continues Integration та Continues Delivery, використовувати автоматизоване та ручне тестування, працювати з базами даних, а також розібратися з використанням Spring Boot при побудові мікросервісної архітектури.

Програма складається з чотирьох курсів, а саме: Автоматизація роботи з програмними проєктами мовою Java, Основи роботи з фреймворком Spring Boot, Практичні аспекти роботи з базами даних в Spring Boot, Вступ до мікросервісної архітектури з використанням  Spring Boot.

Керівник – Андрощук Максим Віталійович, асистент кафедри інформатики

Рекомендовано спеціальностям
Інженерія програмного забезпечення
Комп’ютерні науки
15 кред.
мінімальний обсяг у кредитах ЄКТС
15 кред.
максимальний обсяг у кредитах ЄКТС