Контакти

Телефони

(044) 425-10-47, 425-42-61

на час карантину – (093) 893-81-64

Пошта

Завідувач – Лариса Борисівна Кадуріна kadurina@ukma.edu.ua

Фахівцець підготовчого відділення – Алла Василівна Якимова a.iakymova@ukma.edu.ua

Адреса

04070, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 27, Бурса (9 корпус), 2-й поверх, кімн. 20-21 Їхати: метро «Контрактова площа» – вул. Г. Сковороди, до Набережної

Підготовчі курси

Підготовка до ЗНО

Шановні абітурієнти 2022! 

 

Підготовче відділення КМА запрошує слухачів на підготовчі курси з предметів, що входять до ЗНО, ДПА та Національного мультипредметного тесту-2022. 
Залежно від епідеміологічної ситуації та воєнного стану в країні навчання на курсах відбуватиметься в аудиторному, змішаному (ауд.+ дист.) або дистанційному форматі. 
Програми підготовчих курсів КМА впродовж першої хвилі карантину були успішно адаптовані до занять у дистанційному режимі, про що свідчать позитивні відгуки слухачів курсів та отримані результати складання ЗНО попередніх років.
Якщо заняття відбуватимуться в онлайн-форматі, слухачі курсів у повному обсязі отримуватимуть всі навчальні матеріали, матимуть постійний активний діалог із викладачами та зворотній зв’язок у вигляді перевірених робіт, завдань, тестів, індивідуальних консультацій. 

Ми готові до навчання на підготовчих курсах в нових умовах і запрошуємо Вас не гаяти часу й розпочинати підготовку до важливого життєвого кроку! 

Ми докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити максимально ефективне навчання і сподіваємося на Ваше відповідальне ставлення задля успішного результату. 

 

Пільги при вступі до КМА

У зв’язку з відміною у 2022 році ЗНО та запровадженням НМТ, МОН України готує нові Умови вступу у вищі навчальні заклади. Як тільки цей документ буде зареєстровано Мінюстом України та оприлюднено, ВНЗ України матимуть змогу на основі цього офіційного документа підготувати власні Правила вступу у 2022 році. Тільки тоді можна буде чітко розуміти, які пільги матимуть випускники підготовчих курсів у 2022 році. Сподіваємось, що враховуючи непрості умови підготовки майбутніх абітурієнтів під час воєнного стану, перелік можливих пільг для вищеозначеної категорії вступників, буде розширено.

 

1. Запис на курси

Запис до списків навчальних груп здійснюється на підставі квитанції про сплату або платіжного доручення. Після чого видається  ПЕРЕПУСТКА на заняття (окремо з кожної дисципліни), де вказується: 

  1. назва дисципліни; 
  2. час і місце проведення занять (корпус, аудиторія); 
  3. прізвище, ініціали слухача. 

 Слід пам’ятати, що наявність перепустки є обов’язковою умовою для відвідування занять і видається один раз. 

2. Оплата курсів

Оплата за навчання на підготовчих курсах здійснюється тільки у безготівковій формі: 

  • в будь-яких відділеннях банків шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок КМА. 

Оцінювання знань 

Усі навчальні дисципліни та види занять, з яких передбачено підсумкову форму контролю, оцінюються за прийнятою в КМА рейтинговою 100-бальною системою оцінювання знань: 

  • менше 60 балів – «незадовільно», 
  • 60-70 балів – «задовільно», 
  • 71-90 балів – «добре», 
  • 91-100 балів – «відмінно».