053. Психологія

Факультет соціальних наук та соціальних технологій
Кафедра психології та педагогіки
Магістр
Освітня програма: Психологія

Освітньо-наукова програма «Психологія» має на меті підготовку нового покоління висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, здатних працювати на рівні світових стандартів і вимог. Навчальний план програми містить перелік сучасних і цікавих дисциплін, орієнтованих на світові тенденції професійної підготовки психологів.

Фахова наукова освіта у галузі психології в КМА здійснюється на базі кафедри психології та педагогіки. Основними напрямами наукових досліджень кафедри є проблеми психосоціальної підтримки переселенців, ветеранів та місцевого населення різних регіонів України, які постраждали внаслідок військових дій, психологічні аспекти резильєнтності особистості в умовах кризових подій, психології прийняття рішень, психології конфлікту, управління, впливу та успіху.

Особливістю освітньо-наукової програми є її орієнтація на проблеми клінічної психології і практики, проблематику психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. Це проявляється як в характері навчальних дисциплін, так і в тематиці магістерських досліджень.

Студенти програми мають можливості слухати курси та/або окремі лекції і воркшопи, що викладаються науковцями і практиками з європейських країн, а також брати участь у програмах академічної мобільності. Під час навчання вони також можуть долучатися до різних дослідницьких та практичних активностей, що проводяться в межах міжнародних проєктів, розроблених викладачами кафедри і співробітниками Центру психічного здоров’я Києво-Могилянської академії.

Діяльність випускової кафедри орієнтована на такі пріоритети, як досягнення інформаційної, комунікаційної та організаційної інтеграції дослідницьких проєктів та ініціатив у галузі психології; налагодження наукових контактів та співпраці з колегами за межами країни; інформаційно-аналітичне забезпечення досліджень (і курсів) з психології із використанням сучасних технологій; прогресивна інтеграція сучасних психологічних знань в гуманітарну освіту, інноваційний розвиток фахової психологічної підготовки.

5
бюджетних місць
25
контрактних місць
37.5 тис. грн
річна вартість контракту
22 місяців
тривалість навчання

Переваги

Наявність дисциплін, орієнтованих на проблематику психосоціальної підтримки і психічного здоров’я в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема в умовах війни

Залучення до викладання фахівців, які мають досвід як академічної, так і практичної (психотерапевтичної, тренінгової, проектної тощо діяльності)

Залучення магістрантів під час навчання до дослідницьких і практичних активностей Центру психічного здоров’я КМА в межах міжнародних проєктів

Виробнича практика на базі Центру психосоціальної реабілітації КМА

Залучення до викладання провідних науковців з партнерських закладів вищої освіти та наукових інституцій України й інших країн (Норвегії, США тощо)

Можливість долучитися до програми академічної мобільності

Конкурс

Прохідні бали у минулому році
175.5
на бюджет
113.95
на контракт

Навчальний план

Стипендії від грантодавців

Премія ім. Миколи Кравця

Об’єднаний студентський стипендіальний фонд

Стипендія родини Позняків

Стипендія ім. Богдана Радченка

Стипендії для абітурієнтів та студентів, що постраждали від війни

Контактна особа

Ольга Валентинівна Яковенко

Координатор набору