101. Екологія

Факультет природничих наук
Кафедра екології
Бакалавр
Освітня програма: Екологія

Програма спрямована на формування професійних компетентностей, необхідних для ефективної діяльності фахівців у галузі екології, охорони навколишнього природного середовища та сталого природокористування, а також важливих для їхнього особистісного розвитку та конкурентоспроможності на сучасному ринку праці. 

Програма забезпечує формування належного академічного базису з професійною підготовкою для дослідження екологічних процесів та екологічного управління. Структура програми передбачає динамічне та інтерактивне навчання і пропонує комплексний підхід до формування компетентностей випускників, важливих для визначення, запобігання та вирішення екологічних наукових та практичних проблем на локальному, національному та глобальному рівнях.

Дослідницька лінія програми (дослідження екологічних систем і процесів) є науково орієнованою і здійснюється на базі Лабораторії урбоекології, Центру досліджень екосистем, змін клімату та сталого розвитку та інститутів-партнерів НАН України. Інші лінії програми (охорона навколишнього середовища та стале природокористування) є практично орієнтованими.

21
бюджетних місць
16
контрактних місць
27 тис. грн
річна вартість контракту
46 місяців
тривалість навчання

Переваги

Професійно-орієнтовані сертифікатні програми та дослідницька діяльність для підготовки курсових та кваліфікаційних робіт

До викладання долучені висококваліфіковані штатні викладачі КМА, провідні науковці НАНУ та професійні практики в галузі екологічного менеджменту й екологічної політики

Поєднання аудиторних, лабораторних занять із польовими і виробничими практиками

Можливість долучитися до Європейських програм академічної мобільності

Активне дослідницьке середовище

Конкурс

Прохідні бали у минулому році
168.1
на бюджет
120.92
на контракт

Відеопрезентація

Додаткові презентаційні матеріали

Стипендії від грантодавців

Стипендія ім. Мирослава Осадчука

Об’єднаний студентський стипендіальний фонд

Стипендія Асоціації випускників НаУКМА

Стипендії Благодійного фонду «Повір у себе»

Стипендії для абітурієнтів та студентів, що постраждали від війни

Контактна особа

Вишенська Ірина Георгіївна

Координатор набору