081. Право

Факультет правничих наук
Бакалавр
Освітня програма: Право

Бакалаврська програма «Право» поєднує навчальні дисципліни вітчизняної моделі юридичної освіти й адаптовані курси європейських та американських моделей правничих шкіл. Програма відповідає українським державним і сучасним західним стандартам вищої освіти, розробленим у рамках Болонського процесу. Навчання зорієнтоване на поглиблену теоретичну підготовку та розвиток ефективних практичних навичок.

Факультет сповідує принципи вільного творчого навчання, в центрі якого перебуває студент(-тка). Студенти вчаться мислити та аргументувати свою точку зору, а не концентруються на запам’ятовуванні законодавчих текстів та підручників. Завдяки широкому переліку вибіркових дисциплін студенти мають можливість за власним уподобанням сформувати індивідуальну спеціалізацію, що дозволить їм віднайти свою персональну нішу на рику праці.

Окрім цього студент(-тка) може обрати для прослуховування будь-який курс, який читається на будь-якому іншому факультеті. На старших роках навчання питома вага вибіркових курсів сягає 50 %. Студенти мають широкі можливості навчатись в іноземних університетах за програмами академічної мобільності, що, як правило, фінансуються.

Навчання за кордоном дозволяє отримати новий академічний досвід, покращити мовні компетентності, прослухати курси, яких немає в КМА, познайомитись з новою культурою, здобути нові контакти та перспективи. Прослухані за кордоном курси включаються в індивідуальний навчальний план замість тих курсів, які потрібно було слухати в цей час у КМА.

На факультеті правчничих наук діє Kyiv-Mohyla Moot Court Society – Найсильніша в Україні спільнота, що підтримує участь студентів у міжнародних правничих змаганнях – вони виграють у команд з найкращих університетів світу. У 2019 році команда факультету стала срібним призером найпрестижніших міжнародних змагань з медіа права (Price Media Moot Court Competition) випередивши, зокрема, команду Оксфордського університету.

Інші можливості Опанування Legal English – можливість слухати англомовні курси, які викладають носії мови. Інститут німецького права – можливість вчити німецьке право мовою оригіналу. Практика і стажування у найкращих міжнародних та українських юридичних компаніях і органах державної влади.

Правнича клініка – можливість навчаючись надавати правову допомогу реальним клієнтам. Модельні судові процеси, які ведуть діючі судді – можливість здобувати навички судового юриста. «Scholaris» – можливість долучитись до студентського наукового товариства.

71
бюджетних місць
49
контрактних місць
61 тис. грн
річна вартість контракту
46 місяців
тривалість навчання

Переваги

Справжня вибірковість навчальних дисциплін

Можливості для поглибленого оволодіння англійською мовою

Найкраща програма за спеціальністю «Право» за оцінками Асоціації правників України та працедавців

Нульова толерантність до корупції

Багато прикладних курсів, що викладаються провідними юристами-практиками

Найсильніший в Україні Moot Court Society

Навчання в іноземних університетах за програмами мобільності

Які бали з ЗНО потрібні?

Математика
від 140 балів
Історія України
від 140 балів
Українська мова та література
від 150 балів
Іноземна мова
від 130 балів

Конкурс

Прохідні бали у минулому році
191.3
на бюджет
160.0
на контракт

Відеопрезентація

Додаткові презентаційні матеріали

Навчальний план

Нормативні дисципліни
Вибіркові дисципліни
Назва дисципліни
Триместр
К-сть кредитів
Вибіркові дисципліни
Назва дисципліни
Триместр
К-сть кредитів

Стипендії від грантодавців

Стипендія ім. Мирослава Осадчука

Грант ім. Миколи Козюбри

Студентський стипендійний фонд EY

Об’єднаний студентський стипендіальний фонд

Стипендії Айбокс банку

Стипендія Асоціації випускників НаУКМА

Стипендії Благодійного фонду «Повір у себе»

Стипендія україно-грузинської дружби

Контактна особа

Денис Сергійович Азаров

Координатор набору