122. Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп’ютерні науки
Основний фокус програми та спеціалізації
Підготовка фахівців для проведення досліджень та науково-технічних розробок у галузі проєктування та реалізації інтелектуальних інформаційних систем
Основні фахові компетентності
- проєктування та створення нових програмних та інформаційних систем (мови програмування C, C++, C#, Java, Haskell, Python…);
- керування ІТ-проєктами;
- розроблення інтернет-сайтів на основі знань Інтернет-технологій, Web-технологій, HTML, CSS, Java…;
- розроблення комп’ютерних ігор (логіка, алгоритми, сюжет, графіка);
- розроблення мобільних додатків для Android, iOS;
- розроблення та адміністрування реляційних та документоорієнтованих баз даних (Oracle, MySQL, MongoDB);
- ведення наукової роботи, написання оглядових статтей.
Особливості та відмінності
Інтерактивність навчання (семінари, диспути, форуми), групові проєкти, практика в ІТ-компаніях, участь студентів у формуванні навчальних курсів, динамічна модифікація тематичних робочих програм.
Підходи до викладання та навчання
Комбінація лекцій, семінарів, дослідницьких практичних занять, виконання проєктів, електронне навчання в системі Moodle, самонавчання.
Програмні результати навчання
- Випускники будують моделі інтелектуальних інформаційних систем для виконання досліджень.
- Випускники здобувають поглиблені знання та розуміння, що стосуються передових галузей комп’ютерних наук та інформаційних технологій; масштаб цих знань є достатнім для успішного стажування в одній із наукових груп або ІТ-компаній.
- Випускники мають достатні наукові навички для успішного проведення наукових досліджень, самостійного формулювання їх цілей та задач.
- Випускники здатні розуміти наукові статті, відстежувати найновіші досягнення (рівень Computing Review)
- Випускники здатні знайти відповідні наукові джерела, які мають відношення до прикладних задач, які необхідно розв’язати.
- Випускники здобувають ґрунтовне уявлення про використання наукового аналізу та розв’язання задач для конкретних навчальних програм.
- Випускники здобувають розуміння різних інструментів та стратегій, що мають відношення до діагностування та аналізу різних типів складних управлінських проблем на рівні, який надає можливість їхнього працевлаштування в наукових установах, забезпечує здатність ефективно використовувати на практиці теоретичні концепції наукового менеджменту та ділового адміністрування.